Giani: “Elba havaalanı için yeni gelişme”

Aslıhan2312

Co-Admin
Eugenio Giani adaya yaptığı ziyaret sırasında şunları söyledi: “Bugün Portoferraio'da bir dönüm noktası yaşadık ve bu, Elba adası ve bir bütün olarak Toskana'daki bölgesel devamlılık beklentileri açısından çok önemli bir dönüm noktasıydı.”

“Marina di Campo havalimanını yönetmek üzere görevlendirilen şirket Ala'nın, bugüne kadar çalışmalarını olumlu bir şekilde yürüten tek yöneticiden, yönetim kuruluna kadar olan yönetiminin dönüşümü, bize daha iyi işler yapma olanağı sağlayan bir geçiştir. toplumu yeniden canlandırın ve umutlarını yeniden başlatın” diye devam etti. ” Bu, Toscana Aeroporti'nin önemli ve doğrudan müdahalesini içermektedir. Bu nedenle şirket esasen üç ana ortaktan oluşmaktadır: çoğunluğu elinde bulunduran ve en büyük kaynakları tahsis eden Bölge, Livorno-Grosseto Ticaret Odası ve hali hazırda yönetimini üstlenen Toscana Aeroporti Pisa ve Floransa havalimanları. Yönetim kurulu, Bölge'nin ifade ettiği başkan ve Toscana Aeroporti'nin CEO'su, bunun anlamı olan tüm yönetim bilgi birikimi ile bu yapının aynasıdır”.

Giani, “Elba ile anakara arasında giderek daha güçlü bağlantıların olduğu yeni bir sezon açılıyor ve gurur duyuyorum çünkü bu, Toskana ile takımadaları arasındaki kopmaz bağın kanıtıdır” dedi.