Gençlerbirliği’nde ayrılık

Bardakci

Yeni Üye
Gençlerbirliği’nde dönem sonu prestijiyle mukavelesi sona eren futbolculardan Ömürcan Artan, kırmızı-siyahlı topluluğa veda etti.
Başşehir takımında Arda Kızıldağ’ın akabinde Ömürcan Artan da toplumsal medya hesabından veda bildirisi yayımladı.
Arda üzere kırmızı-siyahlı takımın altyapısından yetişen Ömürcan, “Profesyonel mesleğime birinci adımlarımı attığım Gençlerbirliği ailesine bugün veda ediyorum. Üç dönem altyapı, iki dönem A ekipte formasını giydiğim, gururla formasını terlettiğim bu hoş ve büyük topluluğa bana kattıkları ve kazandırdıkları için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugüne kadar üzerimde emeği olan hocalarıma, sıhhat takımına, teknisyen ağabeylerime, kulüp çalışanı ablalarıma ve bana güvenen, sevgisini hissettiren herkese tek tek teşekkür ederim.” tabirlerini kullandı.
Saha ortasında ve haricinde Gençlerbirliği armasını en güzel biçimde temsil etmeye çalıştığını vurgulayan 22 yaşındaki Ömürcan, “normal olarak ki vakit zaman herkesin olduğu üzere benim de yanılgılarım ve yanlışlarım olmuştur. Artık ayrılık vakti… Bu armaya gönül veren insanları bir nebze olsun keyifli edebildiysem ne keyifli bana. Herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.” formunda görüş belirtti.