Gadget’ımızın yıllık incelemesi | bağlantı kuramıyorum

Aramizda

Aktif Üye
Biz c’t’deki editörlerin ara sıra işe ara vermesine ve özel ilgi alanlarını sürdürmesine izin veriliyor. Bunların BT ve gadget’larla çok ilgisi var – tuhaf. Bunu c’t uplink’in rahat Noel bölümünde aktarıyoruz.

Reklamcılık

Haftalık c’t podcast’i c’t uplink mevcut…

Jörg’ün 15 inçlik hafif bir dizüstü bilgisayar arayışından bahsediyoruz. Jan neden bir e-bisiklet satın almadığını anlatıyor. Pina gimbal video kamerasını gösteriyor; klasik bir video kamera veya aksiyon kamerası sizin için uygun değilse idealdir.

Geçen yıl hi-fi konusuna da değinmedim. Jörg ideal kulaklıkları aramaya başladı. Hoparlörler de bir sorundu: DSP’lerle (dijital sinyal işlemcileri) dijital oda düzeltme artık uygun fiyatlı, ancak yalnızca tek bir dinleme konumunda ve yalnızca dinleme odasındaki hoparlörleri ölçerseniz çalışıyor – genellikle başka bir yerde oturan Jörg için bir çözüm değil. Jan’ın uzun yıllara dayanan deneyime sahip olduğu dijital geçişler gibi ev yapımı hoparlörler için DSP’ler artık gerçekten ucuza temin edilebiliyor.

Ayrıca mevcut olanlar: Pina Merkert, Jan Schüßler ve Jörg Wirtgen
Yapımcı: Pascal Schewe

c’t 29/2023 kioskta, tarayıcıda ve iOS ve Android için c’t uygulamasında mevcuttur.

► c’t Dergisi
► Mastodon’da değilim
► Instagram’da değilim
► Facebook’ta değilim
X/Twitter’da değilim
► Bluesky’e geçmiyorum
► kağıt üzerinde değil: her yerde dergiler var!

(Evet)

Haberin Sonu