Ahbap, Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı

ahmetbeyler

Yeni Üye
Özellikle Kahramanmaraş, Adıyaman ve Hatay’ı etkileyen ve 9 saat ortayla gerçekleşen 7.7’lik ve 7.6’lık sarsıntıların ardından tüm Dünya Türkiye’ye yardım eli uzatmaya devam ediyor. Maddi yardım yapmak isteyenler için bugün AHBAP Türkiye’de bir unsur imza attı.

Haluk Levent, dünya çapındaki bir fazlaca bireyden gelen kripto para ünitesi ile yardım talebinin akabinde MASAK onayıyla bağış için bir kripto para cüzdanı oluşturulduğunu duyurdu. Dileyen bireyler, kripto paralar aracılığıyla bu cüzdana da bağışta bulunarak dayanaklarını gönderebilecekler.

Haluk Levent’in açıklaması:

“MASAK ile görüşme yapıldı. Sağ olsunlar. Bu yayınlayacağım hesap 1 hafta daha sonra kapanacak ne toplandıysa her saniye sizler bakılırsabileceksiniz.

Makbuzu paylaşacağım, herkes buraya stabil coin göndererek bağış yapabilir.

*BEP20 Cüzdan Adresi:*
0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

Kripto para ile nasıl yardım yapılır?

Kripto para ile bağış yapmak için Haluk Levent’in paylaştığı BEP20 cüzdan adresine stabil coin gönderimi yapabilirsiniz.

Yardım için gönderilebilecek stabil coinler nelerdir?

Haluk Levent, bağış için kabul edilecek spesifik stabil coinleri belirtmedi. Ama yaygın olarak kullanılan stabil coinler şöyle:

• Tether (USDT)
  • USD Coin (USDC)
  • Binance USD (BUSD)
niçin yalnızca stabil coin?

Bu sorunun karşılığı için bir açıklama paylaşılmadı. Ama stabil coin seçimi, aşağıdaki niçinlere bağlı olabilir:

• Stabil coinler piyasa hareketlerinde paha kaybetmez, paha kazanmaz. Her vakit 1 dolara eşittirler.
  • Stabil coinler takip edilebilir. ötürüsıyla yapılan transferler daha inançlı bir ortamda gerçekleşir.
Kripto paraya güvenmiyorsanız, yardım için başka resmi metotlara göz atabilirsiniz: