19 Nisan 2024 tarihli Haberler+ Güncellemesi: Hafta sonu için okuma ipuçları

Aramizda

Aktif Üye
Haberler+'ın bu kez ısı pompaları, ev asistanları, yapay zeka konuşan eğitmenleri ve geçiş anahtarlarını içeren haftalık bülteni

19 Nisan 2024,

14:11

Saat

Okuma süresi: 2 dakika

Reklamcılık

Sevgili okuyucular,

Ben hala dik çatımıza güneş panellerini nasıl yerleştireceğimizi düşünürken (evin önüne ısı pompası koymak şöyle dursun), diğerleri zaten birkaç adım önde. Yazarımız Clemens Gleich, güneş pilleri ve ısı pompalarının etkileşimi ile yoğun bir şekilde ilgilendi. Arka plan makalemizde, sistemin basit ve etkili kalması için bir ısı pompası satın alırken yalıtımın, güneş enerjisinin vb. rollerini araştırıyor.

Bununla uğraşan herkes büyük olasılıkla akıllı ev oyununun da içindedir. Video eğitimimiz, akıllı cihazlarınızı entegre etmek ve otomasyon aracılığıyla birbirinizle iletişim kurmak için ücretsiz akıllı ev merkezi “Ev Asistanı”nı nasıl kullanabileceğinizi gösterir. İster basit eğer-o halde yürütmeler ister karmaşık süreçler olsun, otomasyonlarınızı nasıl oluşturup optimize edeceğinizi size adım adım açıklayacağız.

Maalesef bu bağlantı artık geçerli değil.

Hediye edilen öğelere verilen bağlantılar, 7 günden eskiyse veya çok sık erişiliyorsa geçersiz olacaktır.

Bu makaleyi okumak için deneme aboneliği yapın ve tüm Haberler+ içeriğini bir ay boyunca ücretsiz okuyun.

Haberin Sonu

Bülten

Hiçbir haberi kaçırmayın! Haberler Online'dan her sabah yeni haberlere genel bakış

E-posta adresi

Gönderim prosedürü ve iptal seçenekleriniz hakkında ayrıntılı bilgiyi veri koruma beyanımızda bulabilirsiniz.

Reklamcılık

Daima bilgi sahibi olun: Bir konuyu takip etmek için üzerindeki artı sembolüne tıklayın. Konularınızdaki tüm yeni içeriği size gösteriyoruz.
Daha fazla bilgi edin.

• enerji

yük…

Konu takip edildi
    Konuyu takip et
    Takibi bırak

• dergi

yük…

Konu takip edildi
    Konuyu takip et
    Takibi bırak

• Yapay zeka